PLAYSTATION 4 - HRY, OVLADAČE, KONZOLE

Sony PlayStation 4 - zábava pro celou rodinu

PlayStation 4 je nejoblíbenější herní konzolí, která má obrovský výkon, stylový design a umí toho opravdu hodně.
Tato herní konzole od SONY mimo jiné přehrává filmy na DVD i Blu-ray, umí streamovat, ale především je určená na hraní PS4 her.
Hraní her, pro to byl PlayStation 4 stvořen! V nabídce najdete jak hry pro děti, teenagery a hry pro celou rodinu, tak pro zkušené hráče.
V nabídce PS4 her samozřejmě nechybí exkluzivní tituly pro PlayStation a hry s českými titulky či dabingem.

Řadit dle:

Kategorie PlayStation 4 obsahuje herní konzole PS4, originální ovladače PS4 Dualshock a především PS4 hry. Některé hry je možné hrát ve 4K rozlišení a jsou označeny logem PS4 Pro. Pro hraní v této kvalitě potřebujete herní konzoli PS4 Pro, 4K televizi a kvalitní propojovací HDMI kabely.
Na PlayStation si také můžete zahrát hry ve virtuální realitě s PlayStation VR. K tomu potřebujete náhlavní soupravu PlayStation VR, PlayStation kameru a některé hry mohou vyžadovat další ovladače, jako například MOVE Motion Controller.
Hry pro PlayStation 4, které můžete hrát Online (kompetitivně nebo v kooperaci) vyžadují pro hraní po síti členství PlayStation plus, které je sice placené, ale zahruje měsíčně 2 hry zdarma a spoustu slev na PlayStation Store.

Rychlá navigace:
NOVINKY - Podívejte se, co právě vyšlo pro PlayStation 4.
EXKLUZIVKY - V této nabídce najdete hry vydané pouze pro PS4, například Days Gone, God of War, série Uncharted a hromada dalších.
PŘIPRAVUJEME - předobjednejte si očekávanou hru, budete hrát mezi prvními!
PS4 Pro - hry optimalizované pro 4K rozlišení
VIRTUÁLNÍ REALITA - Hry a příslušenství pro virtuální realitu PlayStation VR
PS4 HRY V ČEŠTINĚ - PlayStation hry s českými titulky nebo dabingem, jako například Metro Exodus, Fifa 19, Far Cry, Assassin's Creed, atd.

Filtry

Cena

  • 300 a více

ŽÁNR

  • Akční
0 ks
Košík: 0
0 ks
  • Kontakt
  • Doprava