• detail Deathloop - PS5
  • detail Deathloop - PS5
  • detail Deathloop - PS5
  • detail Deathloop - PS5
  • detail Deathloop - PS5
  • detail Deathloop - PS5

Deathloop - PS5

Vaše cena:
1 799 Kč
Běžná cena:
1 899 Kč
Ušetříte:
100 Kč (-5%)
Množství:
Připravujeme:
Zboží momentálně není v prodeji. Pokud nyní objednáte, zboží doručíme, jakmile bude naskladněno (cca 14.9.2021)
Jazyk:
Orig.znění AJ - bez CZ titulků
Připravujeme
Sleva-5%
Celková dostupnost zvolené varianty:
Připravujeme

Hra Deathloop je inovativní střílečka z pohledu první osoby pro PlayStation 5 od studia Arkane Lyon, jenž je podepsáno pod franšízou Dishonored. Tato hra vás vyzve, aby si hráli po svém. Jako Colt budete uvěznění v časové smyčce na tajemné ostrově Blackreef, odsouzení k tomu opakovat jeden a ten samý den dokola na věčnost. Jedinou šanci na únik je prolomit smyčku odkrýváním informací a zavraždění osmi klíčových cílů před resetem dne.

Ve stínech však číhá rivalská vražedkyně Julianna, vybavená svými stejně výkonnými zbraněmi a schopnostmi. Juliannina mise je ochránit smyčku zavražděním Colta aby mohlo dojít k restartu dne. Budete mít možnost rozhodnout a převzít kontrolu nad Juliannou a přeměnit DEATLOOP na smrtící hru lovců proti lovcům.


SONY PlayStation 5 - Deathloop Deathloop pro PS5


Bojujte o přežití v hře na lovce a kořist, nechte se plně vtáhnout do děje akcí z vlastního pohledu a přitom využijte úžasný arzenál nadpřirozených schopností i brutálních zbraní. Vyberte si upřednostňovaný herní st#yl, ať už jde o nepozorované plížení jednotlivými úrovněmi nebo střemhlavý útok s plnou parádou.

Prožijte hlavní příběh v roli Colta, pokuste se prolomit časovou smyčku a získat svobodu. Vžít se ale také můžete do role Julianny a v kampani jiného hráče se ho pokoutně snažit zlikvidovat a nechat v časové smyčce navěky uvězněného. Možnosti hry více hráčů jsou dobrovolné a hráči si mohou vybrat, zda chtějí Juliannu ve své kampani nechat ovládat umělou inteligencí.

Každá nová smyčka je příležitostí, jak se poučit z minulosti a náležitě se přizpůsobit. Hledání vodítek a odhalování nápověd je klíčem k likvidaci zadaných cílů dřív, než dojde k opakování celého dne. Odhalujte různé vztahy, učte se rozvrhy a dělejte vše, co vás přivede blíž nezbytnému poznání. Využívejte znalosti získané v předcházejících smyčkách a přicházejte se zcela novými strategiemi, které vás dovedou k cíli.

Okuste umělecky zpracovaný sv#ět s rozvětvenými možnostmi hry, tak charakteristickými pro studio Arkane, a nechte se ve hře Deathloop pohltit strhujícím retro-futuristickým prostředím inspirovaným 60. lety. Blackreef je st#ylová říše divů, avšak pro Colta je to hlavně vězení – s#vět ovládaný úpadkem, kde smrt nemá žádný význam a jediným úkolem trestanců je držet ho v zajetí a řádně se u toho bavit.

Video - DeathloopPočet hráčů: 1


Online hra pro více hráčů: ANO

Doporučený věk:
(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 18 letPEGI RATING: konzole SONY PlayStation 5 Deathloop obsahuje prvky násilíPEGI RATING: konzole SONY PlayStation 5 Deathloop můžete hrát Online
Video - Deathloop

Minimální konfigurace hry Deathloop pro PS5:
(minimum system requirements)
konzole SONY PlayStation 5, HDD 25GB, Dualshock 5 Dualsense, pro hru po síti je vyžadováno internetové připojení a placená služba PLAYSTATION PLUS


Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Deathloop  
Smrtící smyčka

0 ks
Košík: 0
0 ks
  • Kontakt
  • Doprava