• detail Call of Duty: Vanguard - Xbox Series X
 • detail Call of Duty: Vanguard - Xbox Series X
 • detail Call of Duty: Vanguard - Xbox Series X
 • detail Call of Duty: Vanguard - Xbox Series X
 • detail Call of Duty: Vanguard - Xbox Series X
 • detail Call of Duty: Vanguard - Xbox Series X
 • detail Call of Duty: Vanguard - Xbox Series X
 • detail Call of Duty: Vanguard - Xbox Series X
 • detail Call of Duty: Vanguard - Xbox Series X

Call of Duty: Vanguard - Xbox Series X

Vaše cena:
1 899 Kč
Běžná cena:
1 999 Kč
Ušetříte:
100 Kč (-5%)
Množství:
Připravujeme:
Zboží momentálně není v prodeji. Pokud nyní objednáte, zboží doručíme, jakmile bude naskladněno (cca 5.11.2021)
Jazyk:
Orig.znění AJ - bez CZ titulků
Připravujeme
Sleva-5%
Celková dostupnost zvolené varianty:
Připravujeme
Bonus pro předobjednávky COD Vanguard:
 • Plakát velikosti A2 (skládaný)
Call of Duty: Vanguard pro Xbox X Series Call of Duty: Vanguard


Úspěšná značka Call of Duty se vrací s hrou Call of Duty: Vanguard, ve které očima hrdinů druhé svě#tové války zažijete globální bitvy a osudové události, které je svedly dohromady.. Vanguard od studia Sledgehammer Games, obsahuje hluboce podmanivý příběh o vybrané skupině vojáků z různých zemí a různého původu, kteří společně povstávají, aby čelili té nejděsivější sv#ětové hrozbě, změnili průběh války a připravili půdu pro to, co dnes známe jako boj speciálních jednotek.

Tohle je jejich příběh. Tohle je Call of Duty: Vanguard.


Xbox Series X - Call of Duty: Vanguard Call of Duty: Vanguard pro Xbox X


Sv#ět celé roky trpí kvůli té dosud největší a nejkrvavější válce, ale průběh druhé světové války se konečně mění. Nyní musí povstat hrstka vybraných, aby dokončila svůj úkol a jednou provždy změnila podobu války.


Prostřednictvím pozoruhodné cesty těchto zocelených vojáků prožijete důležité bitvy druhé svě#tové války, kde budete bojovat o vítězství na několika válečných frontách – na východních a západních frontách v Evropě, v Pacifiku a v severní Africe. Ať už půjde o souboje letounů nad Midwayskými ostrovy, obranu Stalingradu s odstřelovačskou přesností, seskoky nad Francií nebo odrážení postupujících sil v severní Africe, v kampani Call of Duty: Vanguard se ponoříte do strhujícího a úchvatného příběhového zážitku založeného na postavách, který bude zahrnovat souboje bezkonkurenčních rozměrů a zároveň bude vyprávět děsivé příběhy o těch, kteří zvrátili průběh války a navždy změnili historii.

Video - Call of Duty: VanguardNad rámec kampaně posouvá neutuchající rivalita globální války akci ještě dále v epickém balíčku s obsahem, včetně strhujících režimů pro více hráčů a kooperaci. Hráči se stanou předvojem síly, která změnila válku, zatímco se zapíšou do historie díky charakteristickým přestřelkám Call of Duty a zážitku pro více hráčů. Hráči budou rovněž moci prověřit svou zdatnost, když se pokusí přežít neutuchající nápor nemrtvých v děsivém novém zážitku Zombies, který vyvíjí Treyarch Studios.

Call of Duty: Vanguard po vydání rovněž představí novou a bezkonkurenční integraci Call of Duty®: Warzone™ a bude podporovat hraní napříč platformami, napříč postupem a napříč generacemi – to vše nad rámec obrovského harmonogramu bezplatného obsahu, který po premiéře hry přidá nové mapy pro více hráčů, režimy, sezónní události, komunitní oslavy a další.

Na těchto frontách se psala historie. Vyhrávala ji tato taktika. Zachovali ji tito hrdinové. Je na čase prožít hrůzy a triumfy jejich očima a postavit se té největší výzvě, jakou kdy sv#ět poznal. Je na čase povstat na všech frontách.

Počet hráčů: 1


Online hra pro více hráčů: ANODoporučený věk:
(Rating PEGI)
Vhodné pro hráče od 18 letPEGI RATING: konzole Xbox Series X Call of Duty: Vanguard obsahuje prvky násilíPEGI RATING: konzole Xbox Series X Call of Duty: Vanguard obsahuje sprostá slovaPEGI RATING: konzole Xbox Series X Call of Duty: Vanguard můžete hrát Online
Video - Call of Duty: Vanguard

Minimální konfigurace hry Call of Duty: Vanguard pro PSVITA:
(minimum system requirements)
konzole Xbox Series X, HDD 100GB, Controller Xone, pro hru po síti internetové připojení a placená služba XBOX LIVE GOLD


Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Call of Duty: Vanguard  
COD, callofduty, předvoj

0 ks
Košík: 0
0 ks
 • Kontakt
 • Doprava